AKILLI EV OTOMASYON SİSTEMLERİ
  •LIGHTS
  •LED
  •AUTOMATION
  •HOME INTEGRATION
  •EASYKIT

REMOTE TOUCH PANELS
  •REMOTES                                          
  •BASE STATIONS
  •IP BASE STATION
  •IP CAMERA
GLOBAL CACHE
  •GC-100 NETWORK ADAPTER
  •TCP/IP to IR, SERIAL and CONTACT CLOSURE
  •Wi Fi TO IR, SERIAL and CONTACT CLOSURE
  •GLOBAL CACHE PRODUCTS
URC TOTAL MUSIC CONTROL
  •SOURCES
  •NETWORK AMPLIFIER
 
  •i-PHONE
  •i-PAD
ANAHTAR VE PRİZLER
  •ANAHTAR VE PRİZLER
 

 
i-PHONE

Üç aygıt bir arada.

iPhone size bir telefondan fazlasını sunar: Devrim niteliğinde bir cep telefonu, geniş ekranlı bir iPod ve üstün bir Internet aygıtı. Tüm bu özellikler ve daha fazlasıyla iPhone, sahip olabileceğiniz en iyi telefondur.

Devrim Niteliğinde Bir Telefon

iPhone'daki Multi-Touch arayüzü ile bağlantılar, sık görüşülenler veya çağrı listesindekiler arasında ya da herhangi bir yerde bulunan bir ismin veya numaranın üzerine dokunarak kolayca arama yapabilirsiniz. Görsel Sesli Posta tıpkı e-posta gibi, mesajları istediğiniz sırayla seçip dinlemenizi sağlar.

Geniş Ekranlı Bir iPod

iPhone, müzik parçaları, filmler, TV programları ve daha fazlası için 3,5 inçlik muhteşem bir ekrana sahiptir. Kablosuz iletişim aracılığıyla iTunes Store'dan müzik ve video indirerek koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Bir parmak dokunuşu ile şarkıların ve çalma listelerinin arasında geçiş yapabilir, hatta albüm
kapaklarınızı Cover Flow kullanarak
tarayabilirsiniz.

Üstün Bir Internet Aygıtı

iPhone, HTML e-postaları, GPS'li Haritalar'ı ve bir mobil aygıttaki en gelişmiş web tarayıcısı olan Safari'yi sunmak için, sahip olduğu hızlı 3G ve Wi-Fi kablosuz bağlantılarını kullanır. Google ve Yahoo! arama motorlarına sahiptir. Aynı anda birden çok işlem yapabilen iPhone ve bir Wi-Fi veya 3G bağlantısıyla, e-posta kullanarak fotoğraf gönderebilir veya web'de gezinirken telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Şimdiye kadar geliştirilen en hızlı, en güçlü iPhone ile tanışın. iPhone 3GS video kayıt, Sesli Kontrol, 32 GB'ye kadar depolama ve daha fazlasını sunar.

İstediğiniz bir şeye odaklanmak için ekrana dokunmanızın yeterli olduğu, yeni ve kullanışlı bir özellik olan otomatik odaklama sayesinde, 3 megapiksel kameranızla mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Sesli Kontrol, Bağlantılar listenizdeki isimleri tanır ve iPod'unuzdaki şarkılarıbilir. Yani bir arama yapmak veya bir şarkı çalmak istediğinizde, yapmanız gereken sadece sormaktır.

Pusula

Dahili dijital pusulası sayesinde iPhone 3GS, size gideceğiniz yolu gösterir. Yönünüzü bulmak için yeni Pusula uygulamasını kullanabilir veya Pusula'nın haritaları yüzünüzün dönük olduğu yöne otomatik olarak çevirmesini izleyebilirsiniz.

Kesin, Kopyalayın ve Yapıştırın

Kelimeleri ve fotoğrafları kesebilir, bir uygulamadan diğerine bile olsa kolaylıka kopyalayıp, yapıştırabilirsiniz. Üstelik bu kesme ve yapıştırma işlemlerini web'de de yapabilirsiniz.

Yatay Klavye

Akıllı dijital klavyesinde yazmak için daha fazla alan mı istiyorsunuz? Posta, Mesajlar, Notlar ve Safari'de daha geniş bir klavye kullanmak için iPhone'u yatay yönde döndürün.

Mesajlar

Metin, video, fotoğraf, ses, konum ve iletişim bilgileri içeren mesajlar gönderin. Aynı anda bir veya daha fazla mesajı da başkalarına yönlendirebilirsiniz.MMS, kablosuz taşıyıcınız tarafından desteklenmeyebilir. Detaylar için taşıyıcınıza bakın.

Arama

iPhone'unuzun içeriğinde aradığınız her şeyi tek bir yerden kolayca bulabilirsiniz. Spotlight, tüm bağlantılarınızı, e-postanızı, takvimlerinizi notlarınızı ve iPod'unuzdaki her şeyi arar.

Erişilebilirlik

iPhone 3GS, görme veya işitme engelli kullanıcılara yardımcı olacak erişilebilirlik özellikleri içerir. VoiceOver ekran okuyucu, Yakınlaştırma özelliği, White on Black ekran seçenekleri ve Mono Audio bunlardan yalnızca birkaçı.

Internet Bağlantısı

Her yerden web'e bağlanabilirsiniz. Üstelik şimdi, iPhone'unuzdaki 3G bağlantısını ister Mac ister PC olsun, dizüstü bilgisayarınızla da paylaşabilirsiniz.Bağlantı, kablosuz taşıyıcınız tarafından desteklenmeyebilir. Detaylar için taşıyıcınıza bakın.

Sesli Notlar

Yeni Sesli Notlar uygulaması ile bir düşüncenizi, bir notu, bir toplantıyı veya herhangi bir sesi yoldayken kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Nike + iPod

 iPhone, Nike + iPod'u destekler. Nike + iPod Sensörü'nü (ayrı olarak satılır) Nike+ ayakkabınıza takın ve antrenmana başlayın.

Stoklar

iPhone'daki Stoklar, seçtiğiniz herhangi bir hisse senedine dair tüm grafikleri, mali detayları ve haber başlıklarını gösterir. Daha da detaylı bilgi isterseniz tek yapmanız gereken Phone'unuzu döndürmek.

YouTube

YouTube videolarını bulunduğunuz her yerden izleyebilirsiniz. Yer işaretlerinizi saklamak, senkronize etmek ve en beğendiklerinizi derecelendirmek için tek yapmanız gereken YouTube hesabınıza giriş yapmak.

Phone hakkında sevdiğiniz her şey.

Telefon, iPod ve Internet bir arada. iPhone 3GS, masaüstü tipi bir e-postayı, muhteşem Haritalar uygulamasını ve dünyanın en gelişmiş mobil web tarayıcısı olan Safari'yi sunar. Üstelik App Store'dan yeni uygulamalar eklediğinizde iPhone'nunuz daha fazlasını da yapar.

 

HÜRRİYET BULVARI - NO:4/1 KAVALA PLAZA
KAT : 7/704 35210 ÇANKAYA / İZMİR
TEL : +90 0232 489 51 41 (pbx)
FAKS : +90 0232 489 68 85
info@metaforelektronik.com